Vybavení a program

Vybavení tábora

LeaCamp je tábor pro moderní děti. Zakládáme si na tom, že (i díky našim partnerům) vám každý rok můžeme přinášet nejmodernější vybavení, technologické novinky a cool gadgety, které jinde fakt nemají. Tady najdeš podrobnosti o skvělém vybavení, které na Tebe na táboře čeká.

Profesionální počítačová herna

Profesionální herní počítače od CZC.cz rozhodně patří mezi ty nejlepší geek vychytávky, které na táboře najdeš. Kdo se o compy moc nezajímá, tak mu bude stačit vědět, že tyhle mašiny krásně vypadají, rozjedeš na nich nejmodernější hry a nebudeš mít problém ani se střihem a renderem videí či úpravou fotek.

Jestli ale počítačům alespoň trošku rozumíš, tak mrkni, jaké počítače jsme pro Tebe postavili! Každý #CZComp má běží na vychytaných procesorech Intel Core i5 9400F Coffee Lake s frekvencí 2.9GHz, k dispozici na hraní máš parádních 16GB super rychlé RAMky DDR4 a vymazlenou grafickou kartu ASUS TUF-GTX1070 6GB. To všechno jede neuvěřitelně rychle díky 500 GB SSD disku. Díky němu se počítač nastartuje během okamžiku a tak už pár vteřin po jeho zapnutí můžeš hrát, místo aby ses nudil u nahrávání Windows.

Díky prohnutým 24 palcovým monitorům Samsung si na maximum užiješ hraní i sledování videí, nebo práci v grafických programech. Takže jestli jsi herní fanoušek, tak naše CZC počítačová herna, bude Tvoje nové oblíbené místo na táboře.

Herní gaming sady od Yenkee

Když už budeme na kempu hrát na compech, tak rozhodně se stylem! Díky značce Yenkee najdeš u všech počítačů (a u virtuální reality) tyhle fešácké sady klávesnice, myši a sluchátek. Vše v nezaměnitelném zářivém provedení s nastavitelnými barvami podsvícení.

Na kempu vyzkoušíš celou herní sadu Ambush, ale i nejnovější modely 7.1 kanálových sluchátek Sabotage s prostorovým zvukem a herních myší Resistance.

Myš má několik programovatelných tlačítek a velmi příjemný povrch. Samozřejmostí je možnost změny dpi, která se projeví i jinou barvou podsvícení. K myši si při každém hraní budeš moct sladit vzhled klávesnice, která krásně září, a díky tomu jsou klávesy dostatečně rozeznatelné i v temnějším prostředí.

Ty nejnovejší hry od Key4You.cz

K čemu by nám byly nabušené herní počítače a prvotřídní herní periferie, kdybychom si na nich neměli co zahrát? Spojili jsme se s e-shopem Key4You.cz, který nám poskytl nejen ty nejnovější herní pecky pro jednoho i více hráčů, ale také spoustu cen do celotáborové hry. Máš chuť otestovat své síly v jedné z několika nainstalovaných multiplayerových her? Není problém, naše počítače jsou připraveny! Chceš si na chvíli odpočinout od ostatních táborníků a vyrazit do světa RPG her? Máš to mít! Zkrátka na našich počítačích si díky Key4You.cz to své najde každý táborník i tábornice. A navíc, když se tvému týmu bude dobře dařit v celotáborových aktivitách, tak Tě odměna nemine! Na výběr budou třeba poukazy na nákup na e-shopu Key4You.cz, či rovnou klíče s hrami do služby Steam.
leacamplogo

Potřebujete poradit s registrací na tábor?

Úprava údajů, dotazy ohledně platby, přihlašování náhradníků. (Po – Pá 10:00 – 16:00)

  • +420 722 229 220, Nikol Závůrková
 

Zajímají Vás další informace o táboře?

Obraťte se přímo na hlavní vedoucí:
  • +420 604 333 236 nebo +420 602 344 181

Chcete, abychom my zavolali Vám, nebo se nemůžete dovolat? Vyplňte následující formulář a ozveme se Vám co nejdříve.