Proč přijet na LeaCamp

Proč přijet na LeaCamp

Lidé jako TY!

Vzhledem k tomu, že tábor je připravený pro YouTube nadšence a všechno se bude točit okolo tvůrců Ley a Toma, poznáš tam spoustu nových kamarádů, kteří mají stejné zájmy jako ty! Nebudeš nikomu muset vysvětlovat proč máš rád/a Leu, co je to unboxing video a proč je sranda míchat slizy. Ostatní táborníci se o to totiž také zajímají!

Navíc máme speciálně uzpůsobený program, který přispívá k seznámení a teambuildingu uvnitř týmu. Proto si z tábora odvezeš nová přátelství a kamarády z celé republiky, i když Ti navazování přátelství může dělat v „normálním životě“ problémy.

Super lokalita a nabitý program

Tábor se odehrává v Rekreačním středisku Hůrky v Beskydech. LeaCamp je tedy obklopený krásnou přírodou, ale zároveň máš daleko větší komfort, než při klasických stanových, nebo chatkových táborech. Užiješ si tedy táborový „vibe“ díky spaní na palandách a přírodě okolo, ale zároveň budeš mít k dispozici velké vnitřní prostory pro srazy, tancování a samozřejmostí jsou i rekonstruované sociálky na většině pokojů. Venku najdeš i čtyři krásná sportovní hřiště (tenis, fotbal, basketbal, beach volejbal). V areálu se navíc nachází i obří krytý stan, ohniště s posezením a v blízkém okolí je les vhodný na výlety a další aktivity.

V průběhu týdne se můžeš těšit na spoustu času stráveného s Leou. Každý den bude připravena minimálně jedna aktivita, na které oba dva potkáš. Společně budete sportovat a překonávat nejrůznější challenge, které podpoří tvojí kreativitu, týmového ducha i obratnost. V rámci večerního programu tě čeká diskotéka, stezka odvahy, trhy nebo třeba promítání.

Speciální dárek pro každého

Právě probíhá registrace

Zažij nezapomenutelné léto s Leou!