Pro rodiče

Dobrý den,

vážíme si toho, že pro svoje děti zvažujete právě náš letní tábor. 

Uvědomujeme si, že pohled dítěte a jeho rodiče na prázdninový kemp je poněkud rozdílný. Dítě nejvíce zajímá, jací budou na táboře youtubeři, kdy bude diskotéka či táborák a „jestli máme dobrý kompy“

Kdežto rodiče spíše zvažují, jestli probíhá program i venku, zda někdo dohlíží na pitný režim či zda s sebou zabalit i spacák. Proto jsme připravili tuto poměrně obsáhlou stránku, kde se budeme snažit zodpovědět nejčastější otázky a podněty právě z pohledu Vás – rodičů. 

Pokud by Vám jakákoliv informace chyběla, neváhejte a kontaktujte některého z našich hlavních vedoucích na telefonním čísle či e-mailu níže.

Rychlá navigace na stránce

Vše důležité o ubytování, stravování  a fotografie lokality i pokojů
jsou zde.

Organizační informace, věk táborníků, rozložení týmů a dávkování informací před táborem najdete tady.
Podrobnější info o tom, co děti na táboře zažijí a jakými pravidly se musí řídit se nachází zde.
Možnosti společné dopravy na kemp a adresu tábora najdete tady.
Vše o platbách, fakturaci a případném stornování tábora najdete zde.

Jan Bartek

tel.: +420 604 333 236
e-mail: honza@realgeek.cz

Tereza Barteková

tel.: +420 602 344 181
e-mail: tereza@realgeek.cz

Ubytování, stravování a okolí tábora

Tábor se odehrává v Rekreačním středisku Hůrky v krásné přírodě Beskyd v Moravskoslezkém kraji. V okolí je nejblíže město Palkovice (3 Km) a Frýdek Místek (15 Km), či rozhledna Panorama, na kterou pořádáme výlety s turističtěji zaměřenými táborníky.

Přímo v hotelu je velká jídelna, několik společenských místností, herny a před hotelem hned několik sportovních hřišť, která denně využíváme (hřiště na fotbal, basketbal, tenis a beach volejbal).

Samotné ubytování dětí je zajištěno ve 3–6 lůžkových pokojích, z nichž je převážná většina vybavena vlastním sociálním zařízením včetně sprchy. Pokoje bez sociálky mají vždy alespoň umyvadlo. Ve společných prostorách jsou navíc dostupné další oddělené sprchy a WC. Středisko je po rekonstrukci nově vybaveno nábytkem a lůžkovinami na pokojích.

Na táboře je zajištěno stravování 5x denně se snídaní formou švédských stolů a pravidelným pitným režimem. V přihlášce na tábor je možné za příplatek vybrat speciální dietu a přizpůsobit jídelníček alergiím (lepek, laktóza atd.).

Adresa tábora:
RS Hůrky, Palkovice 226
Palkovice 739 41

Více informací o ubytování a
stravování najdete v delším
článku zde.

Organizačně o táboře

Věk účastníků, týmy, dozor

Na každém turnusu LeaCampu je cca 100 dětí ve věku 8-15 let. Výjimečně je možné přihlásit dítě mladší či starší. Tyto možnosti s námi vždy konzultujte telefonicky.

Věkový medián tábora je 11 let. Program se odehrává většinou v týmech, takže se ani mladší děti nemusí bát, že konkrétní úkoly nezvládnou, protože jim s nimi pomohou starší kamarádi.

V každém týmu je většinou 15 dětí pod vedením zkušeného dospělého vedoucího. Zároveň jsou na táboře další extra vedoucí a brigádníci zajišťující běh kempu.

Samozřejmostí jsou zkušení zdravotníci přítomní na táboře 24 hodin denně.

Kdy přijdou organizační informace

Po vyplnění registrace na tábor Vám přijde první e-mail s pokyny k úhradě. Po jejich uhrazení máte místo na táboře 100% rezervované.

Zhruba měsíc před odjezdem na tábor přijde balík e-mailů, na které je potřeba reagovat. Vaše dítě v nich finálně zadá preference na umístění do youtuberského týmu. V dalším mailu přijde dotazník k dopravě na tábor, který vyplňte pouze, pokud máte zájem využít společné dopravy.

Finální info k příjezdu na tábor, doporučený seznam věcí a kontakt na hlavního vedoucího konkrétního turnusu dorazí cca 2-3 týdny před začátkem kempu.

Nutné dokumenty

V den nástupu na tábor je nutné donést s sebou vytištěné, vyplněné a podepsané tyto dokumenty:

 

Pokud má Vaše dítě nějaká závažná zdravotní omezení, alergie nebo dietní omezení, informujte nás o tom prosím minimálně v dvoutýdenním předstihu na tereza@realgeek.cz.

0
Let pořádní táborů
0
Úspěšných turnusů
0 +
Spokojených táborníků

Program a aktivity

Celý program kempu je dopředu pečlivě připravován týmem vedoucích tak, aby obsáhl co nejširší spektrum aktivit.

Každý den trávíme část dne venku (pokud to dovolí počasí) a to buď sportem, soutěžemi v týmech, nebo velkými táborovými hrami pro všechny děti najednou.

Vnitřní část programu se skládá z různých vědomostních, kreativních a obratnostních úkolů, které týmy překonávají, či z turnajů pro jednotlivce v rozličných disciplínách (Fifa, Just Dance, ping-pong, PC hry, deskové hry, znalostní hry).

Tábor je vybaven profesionální počítačovou a konzolovou hernou, ale hraní rozhodně netvoří většinu programu. Žádné dítě v hernách nestráví dohromady více jak 2 hodiny denně.

Do programu se každý den zapojují i přítomní youtubeři a s dětmi aktivně tráví čas.

Jak probíhá typický táborový den a další informace najdete v delším článku zde.

Pravidla tábora

Na táboře jsou striktně zakázány jakékoliv omamné látky, cigarety a zbraně. 

V případě porušení tohoto pravidla jsou rodiče kontaktováni a děti musí opustit tábor.

Zároveň si velmi zakládáme na inkluzivním a přátelském prostředí tábora, kde netrpíme šikanu či jiné agresivní chování mezi dětmi. Takovéto chování může být postihnuto trestem (například vyloučením z táborového programu na určitou dobu) a v případě pokračování i vyloučením z tábora.

Konkrétní informace o programu Vám rád zodpoví Honza Bartek na telefonu +420 604 333 236 či na e-mailu info@realgeek.cz

Doprava

Na tábor je samozřejmě možné dítě dovézt osobně a prohlédnout si celý areál. Pro ty, kteří to do Beskyd mají daleko, zajišťujeme společnou dopravu na kemp. V případě, že tohoto chcete využít, máte dvě možnosti.

1) Vlakem z Prahy: Hromadný odvoz z Hlavního nádraží v Praze. Zde si Vaše dítě převezme jeden z vyškolených vedoucích, projde s Vámi veškerou dokumentaci a všichni společně odjedou vlakem do Ostravy. V Ostravě všichni přestoupí do pronajatého autobusu, který děti doveze až přímo před táborový hotel. Cena jedné cesty je 250 Kč za dítě a tento poplatek se platí na místě v hotovosti.

2) Autobusem z Ostravy: Dítě předáte až před autobusem v Ostravě a opět ho odvezeme až přímo na místo konání tábora. Cena jedné cesty je 100 Kč za dítě a tento poplatek se platí na místě v hotovosti.

Pokud máte zájem o kteroukoliv společnou dopravu, je toto potřeba závazně vyplnit ve formuláři, který posíláme e-mailem cca dva měsíce před začátkem kempu. Na jeho základě rezervujeme místa ve vlaku a v autobusech. Údaj v přihlášce na kemp je pouze orientační. Podrobné informace o dopravě a adresu LeaCampu najdete zde.

Věk účastníků, týmy, dozor

Informace o tom, do kdy a jak zaplatit tábor, Vám přijdou v automatickém e-mailu ihned po dokončení registrace.

Na uhrazení kempu budete mít cca měsíc. Pokud potřebujete tento termín prodloužit, napište nám, do kdy je pro Vás vhodné uhradit na info@realgeek.cz

Rozložení platby na splátky

Částku za tábor je možné rozdělit na dvě splátky.

Pokud tohoto chcete využít, uhraďte do data uvedeného v e-mailu alespoň 2000 Kč a zbytek dopošlete nejpozději 2 měsíce před začátkem tábora.

Pokud potřebujete platbu tábora rozdělit na menší částky, je to možné. Na individuálním řešení se domluvíte na info@realgeek.cz.

Fakturace na firmu a benefity

Tábor je možné uhradit i pomocí příspěvku od zaměstnavatele či systému benefitů.

V tomto případě nám prosím na info@realgeek.cz pošlete fakturační údaje firmy včetně přesného předmětu fakturace. Pokud máte formulář od zaměstnavatele, zašlete jej také. Vše Vám potvrdíme a zpět e-mailem Vám pošleme fakturu k uhrazení.

Konkrétní informace o fakturaci a platbách Vám ráda zodpoví slečna Závůrková na telefonu +420 722 229 220 či na e-mailu info@realgeek.cz

Storno podmínky

I přes momentálně nepříznivou situaci  ohledně COVID-19 plánujeme uskutečnění všech letních táborů v ohlášených termínech. Z naší iniciativy tedy nebudeme tábory rušit ani přesouvat.

Pokud se na LeaCamp registrujete, zaplatíte, ale z jakéhokoliv důvodu se nebude táborník moci účastnit, bude se situace řešit podle pravidel těchto storno podmínek. Čím blíže k datu tábora, tím menší část ceny je možné vrátit vzhledem k tomu, že budou již zaplacené zálohy za ubytování, jídlo atd. dalším smluvním partnerům.