Lokalita a ubytování

Táborový program

 

LeaCamp je kombinací klasického tábora a nového formátu zábavy pro moderní děti. Hlavní rozdíl oproti standardním táborům je v tom, že na táboře najdeš úzce zaměřenou skupinu dětí s podobnými zájmy a také – na místě bude po celou dobu youtuberka Lea.

 

Jak je to s týmy? A kdy potkám Leu?

Na začátku kempu se přidáš do jednoho z týmů, ve kterém budeš trávit většinu organizovaného času. Budete se společně účastnit programu, soutěžit proti ostatním týmům hrát hry. V čele týmu bude samozřejmě vedoucí, na kterého se můžeš s čímkoliv obrátit a který tým povede. 

Lea se na kempu podílí nejen jako host, ale částečně i jako organizátorka programu. Proto se můžeš těšit, že ji každý den potkáš během nějaké aktivity, nebo hry. Ať už to bude společná diskotéka, skákání na trampolíně, cvičení na hřišti, nebo challenge, kterou bude Lea uvádět, máš se opravdu na co těšit! 

Typický den na kempu

Ráno se probudíš a zajdeš na snídani, která je formou švédského stolu, takže si vybereš, na co máš zrovna chuť (rohlíky, chléb, šunka, sýry, marmeláda, křupinky s mlékem, jogurt a ovoce & zelenina). Po snídani je ranní nástup, kde se dozvíš, jaká bude dopolední aktivita a společně s týmem na ni vyrazíte. Může se jednat o soutěže, kde procházíte různá stanoviště s challengemi, mohou to být sportovní hry, nebo třeba bojovka v lese. Když bude špatné počasí, zůstaneme v hotelu a budeme hrát deskovky, uděláme turnaje na počítačích, konzolích, zahrajeme pinčes nebo Just Dance.

Následuje oběd, polední klid (koněčně volno! 😀 Můžeš kecat s kámoši, být v herně, tancovat Just Dance, zkoušet virtuální realitu, nebo si jít zdřímnout). V odpoledním bloku programu budeš nejspíš zase se svým týmem a čeká tě buď nějaká větší táborová hra, kreativní challenge, nebo třeba aktivita s Leou.

Po večeři si na posledním denním nástupu rozdáme body, které jste v týmech nasbírali. Den zakončíme buď nějakou vědomostní soutěží ve stylu Riskuj, zatancuješ si na diskotéce, vyrazíš na stezku odvahy, a nebo utratíš táborové peníze #RealGeekMoney na Trzích. Potom už tě čeká večerka a ráno nový táborový den.

Rekreační středisko a okolí tábora

LeaCamp se odehrává v rekreačním středisku, ve kterém se nachází jak ubytovací kapacity, tak i jídelna a velké společenské místnosti. Vše potřebné vybavení je tedy dostupné na jednom místě.

V hotelu najdeš hned několik společenských místností, kde se dá bavit s kamarády, tančit Just Dance, hrát ping-pong nebo surfovat na wi-fi v naší chill zóně. 

V dalších místnostech najdeš velkou počítačovou hernu s dvaceti profesionálními PC, konzolovou hernu, koutek s virtuální realitou a další technické vymoženosti, které speciálně pro Lea Camp pořizujeme.

Venku si můžeš zasportovat, máme hřiště na fotbal, tenis, basketbal a beach volejbal. Na sportovištích ale často i soutěžíme mezi týmy, děláme vodní bitvy, nebo hrajeme baseball. A večer se těš na zpívání u táboráku.

Právě probíhá registrace

Zažij nezapomenutelné léto s Leou!

Jídlo a pití

O jídlo se postará hotelový personál, který nám nachystá každý den snídani (formou švédského stolu), svačinu, oběd, odpolední sváču a večeři. Kdykoliv během dne budeš mít přístupné barely se šťávou a čajem k dodržování pitného režimu.
V hotelu máme také mini bufet, kde si můžeš koupit extra občerstvení, pití a v létě i zmrzku.

Jídelníček jsme připravili tak, aby byl v souladu s požadavky na stravování mladistvých a je vždy kontrolován táborovým lékařem. Pokud vyžaduješ vegetariánské jídlo, nebo jinak speciálně upravenou dietu (například kvůli alergii), stačí zaškrtnout příslušné políčko v registračním formuláři a budeme pro Tebe mít vše přichystané.

Příprava speciálních diet vyžaduje extra čas a práci našich kuchařů a zároveň jsou často dietní suroviny dražší. Proto úpravu jídelníčku nabízíme za příplatek a to konkrétně:

  • Bezlepková dieta Premium 400 Kč
  • Bezlepková dieta Standard (pokud si dovezeš vlastní pečivo, které si sám vezmeš k snídaním a svačinám místo obyčejného) 200 Kč
  • Bezlaktózová dieta 400 Kč
  • Vegetarián 100 Kč

Pokoje a vybavení

LeaCamp se odehrává v horském rekreačním středisku, které prošlo nedávno rekonstrukcí. I tak si ale zachovává některé původní prvky. Najdeš tu věci, které na pravém kempu nesmí chybět, jako je třeba dřevěné obložení a palandy v pokojích. Pro tvoje větší pohodlí je ale oproti klasickým táborům „v lese“ velká většina pokojů vybavena toaletou a sprchou.

Ve zbylých pokojích je vždy alespoň umyvadlo a můžeš využívat renovované společné sociální zařízení. 

Budeš bydlet v pokoji pro 3-6 lidí a ubytujeme Tě buď s tvými kamarády (pokud to vyplníš v registraci), a nebo s lidmi stejného věku a pohlaví.

Součástí hotelového vybavení je čisté povlečení, není tedy třeba vozit spacák.

Adresa a jak se na kemp dostat

Tábor se nachází v rekreačním středisku Palkovické hůrky, které je obklopeno krásnou přírodou Beskyd.

Můžeš si vybrat, jestli Tě na kemp přivezou rodiče, a nebo zda budeš chtít jet společně s dalšími táborníky vlakem z Prahy či Ostravy. Podrobnější informace o dopravě na tábor, včetně návodu, jak dorazit autem najdeš zde v sekci Doprava.

Kdyby ti během tábora chtěli rodiče poslat dopis, tak se jim bude hodit tahle adresa:

Adresa tábora:
RS Hůrky, Palkovice 226
Palkovice 739 41